دعوت به حضور آگاهانه در انتخابات

2 اسفند ماه فرا مى‏ رسد و موعد حماسه آفرینى دیگرى نزدیک مى‏شود. مردم قهرمان ایران که با «حضور فعال» و «مشارکت جدّىِ» خود در انتخابات، بارها صحنه‏ هاى عزت و عظمت آفریده و آگاهى و مسئولیت‏ شناسى خود را آشکار نموده است، هم اینک نیز براى انجام رسالت دینى، انقلابى و ملى خود به صحنه‏ مى ‏آید تا با شور و شعور، انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز مجلس شورای  برگزار کند.

2 اسفند، روز عمل به وصیت مؤکَّد بنیانگذار جمهورى اسلامى حضرت امام خمینى‏(ره) است که‏ پیوسته بر شرکت در انتخابات سفارش مى‏کردند و آن را وظیفه شرعى آحاد ملت مى‏دانستند.

2 اسفند، روز تجدید عهد با شهیدان والا مقام انقلاب اسلامى در پاى صندوق‏ هاى رأى است و در این روز، مردم عزیز ما نشان مى‏ دهند که در راه حفظ و حراست از نظام اسلامى، هم چنان مصمّم، با نشاط و متحدّند و همانگونه که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ‏اى(مدظله العالى) تأکید فرموده‏ اند، انتخابات را با «حضور حداکثرى» به صحنه دیگرى از مقاومت و پایدارى در برابر دشمنان کینه‏ توز، تبدیل مى‏کنند.

شهرداری ندوشن، با تقدیر و سپاس از عموم مردم همیشه در صحنه شهر ندوشن که خود را براى «حضورى آگاهانه» و دشمن‏ شکن آماده ساخته است از همگان دعوت مى‏کند تا با بینش و بصیرت و در نظر گرفتن توانایی‌ها و سوابق کاندیداها به کاندیدایى که در «تعهد به مبانى و ارزش‏هاى اسلامى»، «التزام به قانون اساسى» و اصل مترقى ولایت ‏فقیه، درایت و مدیریت و نیز داشتن روحیه انقلابی از شایستگى بیشترى برخوردار است، رأى دهند تا به خواست خداوند متعال، مجلس شورای اسلامی  با رأیى بالا، از پشتوانه قوى‏ترى برای حل مشکلات کشور برخوردار بوده و توفیق بیشترى یابند.